कृषि बिकाश बैंकको एटीएम सेवा सुचारु

935
https://janasarokardainik.com/wp-content/uploads/2023/06/chapur-7-2.jpg

चन्द्रनिगाहपुर–रौतहटको चन्द्रपुर नगरपालिका वडा नम्बर ४ स्थित कृषि बिकाश बैंक लिमिटेड चन्द्रपुर शाखाको एटीएम सेवा सुचारु गरिएको छ ।
बुधबार बैंकका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत तथा नेपाल बैंकर संघका अध्यक्ष अनिल कुमार उपाध्याय र चन्द्रपुर नगरपालिकाका नगर प्रमुख संजय कुमार काफ्लेले एक कार्यक्रम बीच संयुक्त रुपमा १०६ औं एटिएम सेवाको उद्घाटन गरेका हुन् ।
सो कार्यक्रममा आफ्नो मन्तव्य राख्दै प्रमुख कार्यकारी अधिकृत उपाध्यायले कृषि बिकास बैंकले चन्द्रपुर लगायत यस जिल्लालाई नै समेट्ने गरि ग्राहकमुखी कार्य गर्दै आएको बताएका छन् ।
गरिवभन्दा गरिब किसानको जिवनस्तर उकास्नमा पनि त्यतिकै मद्दत पु¥याउन बैंकले व्यवसायीक कृषि कर्जामा विशेष जोड दिदै आएको तथा आगामी दिनमा बिभिन्न सेवाहरु प्रदान गर्ने बताएका छन् ।


उनले बैंक मार्फत आधुनिक प्रविधि सहित छिटो छरितो तथा बिश्वासनीय सेवा प्रदान गराउने बताएका छन् । चन्द्रपुर शाखाको आफ्नै जग्गमा अवस्थित बैकको भवनलाइ २–३ महिना भित्रै नया संरचना सहित अत्याधुनिक बैकिङ सेवा प्रदान गराउने प्रमुख कार्यकारी अधिकृत उपाध्यायले प्रतिबद्धता गरेका छन् । त्यसैगरी चन्द्रपुर नगरपालिकाका नगर प्रमुख काफ्लेले कृषि बिकास बैंक गरिब किसानको बैंक हो । यस बैंकबाट सम्पुर्ण बर्गका सेवाग्राहीहरुले सर्वसुलभ बैकिङ सेवा पाईरहेको कुराहरुमा आफु ढुक्क रहेको बताएका छन् ।
उनले यस बैकलाइ व्यतिmगत र चन्द्रपुर नगरपालिकाको तर्फ बाट हुने र गर्न मिल्ने सम्पुर्ण सहयोग गर्न हर्दम तयार रहेको जानकारी दिएका छन् ।
सो कार्यक्रममा कृषि विकास बैंकका उप–महाप्रबन्धक बाबुकाजि थापा,प्रदेश निर्देशक नारायण प्रसाद आचार्य चन्द्रपुर नगरपालिका वडा नम्बर ४ का वडा अध्यक्ष रबि राना मगर,कृषि बिकास बैंक चन्द्रपुर शाखाका प्रमुख बिनोद पौडेल, मदन राय,अनरुद यादब,सन्जय के.सि,राजिव साह,दिपेन्द्र शर्मा(तिमल्सिना),अनुशा ढकाल लगायतको सहभागिता रहेको थियो ।