बहुप्रतिक्षीत चलचित्र टुल्कीको टिजर सार्वजनिक

590
https://janasarokardainik.com/wp-content/uploads/2023/06/chapur-7-2.jpg

काठमाडौं–फिल्म हल सञ्चालनमा आउने भएपछि निर्माता निर्देशक फिल्म प्रचार प्रसारमा समेत जुट्न थालेका छन् । यस्तैमा फिल्म टुल्की को टिजर सार्वजनिक गरिएको छ । बुधबार राजधानीमा एक कार्यक्रम आयोजना गर्दै निर्माण युनिटले फिल्मको टिजर सार्वजनिक गरेको हो ।टिजरमा फिल्मका केही महत्वपूर्ण दृश्य समेटिएका छन् । ब्राम्हण युवतीले माथिल्लो डोल्पाको शेर्पासँग मायाप्रेममा परेर विवाह गरेपछि भोग्नुपरेको समस्या फिल्मले कथामा देखाउन खोजेको छ ।
द पाल्म ग्रुप प्रालिको ब्यानरमा लक्ष्मण सुनारको कथा रहेको फिल्मको निर्देशक देवजंग थापाले गरेका हुन् । शिशिर वाङदेल, स्वस्तिमा कार्की, नरेन्द्र तामाङ, सोम लामा, शेखर लामा, सौजन सुब्बा, सोफिया लिम्बु, दीर्घ लामा, भक्तसिंह कठायत लगायतको अभिनय फिल्ममा छ ।
आरपी कर्माचार्य र शेखर लामाको निर्माण रहेको फिल्म एक करोड लागतमा तयार भएको कार्यक्रममा जानकारी दिइयो । फिल्म स्वदेशभन्दा पहिले विदेशका बिभिन्न फेस्टिभलमा देखाइनेछ । कार्यक्रममा कलाकार तथा निर्माण टिमले फिल्म राम्रो बनेको दाबी गरे । लकडाउनको समय सदुपयोग गर्दै छायाँकन भएको बताइएको फिल्ममा सन्जिव लिम्बुको संगीत, तारा थापा किम्भे को सम्पादन छ ।